قوانین و مقررات سایت


توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏های کارنید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است .


1 - محتوای وارد شده در سایت توسط تیم محتوای کارنید تدوین شده . در این راستا از سایت های فروشندگان کالاها و سایت های مرتبط با خدمات کارنید نیز استفاده گردیده است . صحت و سقم محتوای موجود در سایت که از سایت های مرتبط استخراج شده است بر عهده ی کارنید نمی باشد و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد .

2 - عقد یا قرارداد مطابق ماده 183 قانون مدنی عبارتست از اینکه " یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد " ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق "داده پیام" منعقد می گردد و ثبت سفارش در سایت و دریافت کد سفارش به منزله ی انعقاد قرارداد می باشد و کاربر ملزم به پرداخت مبلغ خدمات ارائه شده است .

3 - صحت اطلاعات ثبت شده توسط کاربر از جمله مشخصات فردی ، ایمیل و آدرس بر عهده ی کاربر است . در صورتی که نیازمند اعزام تکنسین به آدرس دیگری غیر از آدرس ثبت شده در سایت هستید حتما می بایست آدرس و شماره تلفن محل جدید را به اپراتور اعلام نمایید .

4 - مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و کارنید در قبال سهل انگاری کابران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد .

5 - اطلاعات کاربران به صورت محرمانه نزد ما نگهداری خواهد شد .

6 - عضویت در سایت کارنید رایگان است .

7 - حداقل سن افرادی که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام می نمایند 18 سال تمام می باشد . در غیر اینصورت تبعات ناشی از ثبت سفارش در سایت توسط افراد با سن کمتر از 18 سال بر عهده ی کارنید نمی باشد .

8 - اعزام تکنسین در صورتی که سفارش قبل از ساعت 12 ظهر به ثبت برسد در همان روز انجام می شود . در صورتی که پس از ساعت 12 سفارش به ثبت برسد تکنسین تا 24 ساعت آینده جهت ارائه خدمات به محل کاربر اعزام می شود .

9 - کاربران عزیز می بایست فرم تحویل قطعی کار و یا ذیل فاکتور ارائه خدمات را امضا نموده و بدین صورت خدمت ارائه شده را تایید و تحویل نمایند .

10 - کاربران عزیز می بایست مبلغ خدمات ارائه شده را به صورت نقدی یا به صورت کارت به کارت به تکنسین پرداخت و از وی رسید دریافت نمایند .

11 - اخذ سفارشات در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است لکن ارائه خدمات در روزهای کاری یعنی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 17 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 14 انجام می گیرد .

12 - کاربران می توانند نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش تماس با ما در قسمت مشخص شده با کارنید در میان بگذارند .

13 - امکان تغییر در قوانین و مقررات سایت در هر لحظه وجود دارد . لذا همواره نسبت به مطالعه قوانین و مقررات سایت اقدام نمایید .

14 - عضویت در سایت به منزله قبول قوانین و مقررات سایت است .